חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

הליקופטר מעל אורלנדו

הליקופטר מעל אורלנדו

Helicopter

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

הליקופטר מעל אורלנדו

אם אתם מחפשים חופשה כיפית ונעימה עם הילדים, או חופשה מלאה אדרנלין, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקר באורלנדו. לא במקרה אורלנדו היא אחד היעדים הכי פופולריים בעולם עבור משפחות עם ילדים ותיירים הרפתקנים שמבקרים שם בהמוניהם בכל שנה. אחת הסיבות שאורלנדו כל כך אטרקטיבית אלה הן האטרקציות הרבות וגם מאוד מגוונות שהיא מציעה.

לפעמים מרוב שיש היצע קשר לבחור את האטרקציה המתאימה, אך יש אטרקציות שפשוט אי אפשר לפספס, אחת מהן זהו טיסת הליקופטר מעל אורלנדו חוויה מדהימה שאין עוד משהו שמשתווה לה. אין דרך טובה יותר לראות את אורלנדו הטיסה עוברת מעל נקודות הציון הכי חשובות של העיר ואתם זוכים לראות את הנופים המרהיבים בזווית של שלוש מאות שישים מעלות וממעוף הציפור.

אז אם אתם מתכננים טיול לאורלנדו ומחפשים אטרקציות מומלצות, ככל הנראה ההמלצה הכי טובה תהיה חוויה של טיסת הליקופטר מעל אורלנדו. אספנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת טיפים, מידע שימושי, כרטיסים ועוד.

לראות את אורלנדו ממעוף הציפור בחווית הליקופטר מעל אורלנדו

אין ספק שטיסה בהליקופטר מעל אורלנדו זוהי חוויה מדהימה שאין כמוה, ניתן לבחור בין שלוש טיסות שונות שלכל אחת מהן יש את הקסם שלה. טיסה של עד עשר דקות מעל פארקי השעשועים בקיסימי, טיסה של חמש עשרה דקות מעל העיר העתיקה, אפקוט, דיסני ספרינגס, עין אורלנדו בלילה. 

האפשרות השלישית היא טיסה ארוכה יותר של ארבעים וחמש דקות, מעל העיר העתיקה, אפקוט, דיסני ספרינגס, עין אורלנדו בשעות הלילה כולל סיור זיקוקים של פארקי השעשועים. בכל אחת מהטיסות שתבחרו תגיעו ליעדים הכי חשובים של אורלנדו, האפשרות הראשונה היא טיסת יום, שאר האפשרויות הן טיסות לילה, כמובן שהמחירים של הטיסות משתנות לפי אורך הטיסה.

כרטיסים לטיסה של עשר דקות בהליקופטר מעל פארקי השעשועים בקיסימי – טיסת של עשר דקות אשר מתחילה בתדרוך קצר של הטייס. הטיסה עוברת דרך נקודות ציון חשובות ובעיקר מעל פארקי השעשועים המובילים באורלנדו, דיסניוורלד, יוניברסל סטודיוס ועוד. המחיר של כרטיס עבור הטיסה באינטרנט עולה ארבע מאות חמישים וחמישה שקלים לאדם.

כרטיסים לטיסת זיקוקים בהליקופטר ארבעים וחמש דקות מעל פארקי השעשועים של אורלנדו – טיסה של שלושת רבעי שעה מעל העיר העתיקה, פארק השעשועים אפקוט, הריזורט של דיסני ספרינגס, עין אורלנדו ועוד יעדים חשובים. 

נקודת השיא של טיסה זו היא כמובן מופע הזיקוקים המרהיב של פארק אפקוט בדיסניוורלד הטיסה עוברת ממש בסמוך לזיקוקים, זוהי אחת החוויות המיוחדות שאפשר לעשות באורלנדו. את הכרטיסים לטיסה מומלץ לקנות מראש באינטרנט, 

המחיר של הכרטיס הוא אלפיים שלוש מאות ושבעה שקלים לאדם, הכרטיס כולל הדרכה קצרה וטיסה מודרכת באורך של ארבעים וחמש דקות כולל מופע זיקוקים. מומלץ להזמין את הטיסה מראש ולהבטיח את מקומכם.

כרטיסים לטיסה של רבע שעה בהליקופטר מעל פארקי השעשועים של אורלנדו – טיסה של רבע שעה בשעות הלילה אשר עוברת מעל נקודות הציון החשובות של אורלנדו. בשעות הלילה יש קסם מיוחד כאשר כל העיר מוארת ופארקי השעשועים במיוחד מאירים את השמיים ללא ספק חווית מדהימה שלא כדאי לפספס.

את הכרטיסים לטיסה מומלץ לקנות מראש באינטרנט, מחיר של כרטיס הוא שמונה מאות שבעים וארבעה שקלים לאדם, הכרטיס כולל הדרכה קצרה וטיסה של רבע שעה בהליקופטר מעל אורלנדו.

מידע שימושי על טיסת הליקופטר מעל אורלנדו

לאחר שבחרתם את סוג הטיסה המתאימה לכם, אתם מקבלים את הכרטיסים למייל עימו ביצעתם את ההזמנה. זהו כרטיס דיגיטלי לכן אין צורך להדפיס אותו. אל נקודת המפגש אשר נמצאת בנמל התעופה (Kissimmee Gateway) משם אתם אמורים להגיע לדלפק של חברת המסוקים (MaxFlight). 

לאחר שהגעתם למקום אתם מציגים את הכרטיסים בטלפון הנייד, בשלב הראשון עוד לפני הטיסה עוברים הדרכה חשובה הנוגעת לבטיחות ואיך צריך להתנהג בזמן הטיסה, בשלב האחרון אתם חותמים על טופס ויתור והולכים עם הטייס להליקופטר לקראת הטיסה המרגשת.

הטיסה מתאפשרת לשלושה אנשים בלבד לא כולל את הטייס, לכן אם אתם קבוצה גדולה יותר תאלצו להתחלק לשנים או שלושה הליקופטרים שונים. כאמור יש ביקוש גדול לטיסת הליקופטר מעל אורלנדו לכן ככל שתקדימו ותקנו את הכרטיסים מראש כך תוכלו להבטיח את מקומכם בחוויה המדהימה.

מחפשים חווית בלתי נשכחות באורלנדו? אולי טיסה בהליקופטר? שאלות ותשובות על טיסת הליקופטר מעל אורלנדו

אורלנדו ידועה כעיר המציעה אינספור אטרקציות שוות במיוחד, אך ככל הנראה אין עוד אטרקציות שמשתוות לחוויה המדהימה של טיסת הליקופטר מעל אורלנדו. אחת האטרקציות הפופולריות שלוקחת אתכם בשמי אורלנדו למקומות הכי חשובים ומעניינים בעיר.

כן ניתן לבחור בין טיסות באורך זמן שונה, כמו גם בטיסת יום או טיסת לילה. יש שלוש אפשרויות שתוכלו לבחור ביניהן. טיסה של עשר דקות בשעות היום מעל פארקי השעשועים של אורלנדו, טיסה של רבע שעה בשעות הלילה מע נקודות הציון הכי שוות וטיסה של ארבעים וחמש דקות הכוללת מופע זיקוקים מרהיב מעל פארק השעשועים אפקוט.

כמובן, חברת התעופה עושה את כל המאמצים ועומדת בכל התקנים המחמירים. לפני שאתם מתחילים את הטיסה אתם עוברים הדרכה בטיחותית על ידי הטייס, אתם מקבלים את כל המידע החשוב והסבר איך צריך להתנהג בזמן הטיסה. לכן חשוב להקדים ולהגיע עשרים דקות לפני.

הסיבה היחידה בה הטיסה יכולה להתבטל היא במקרה של מזג אוויר גרוע שאינו מאפשר לטוס באותו יום או לילה. במידה ואתם מעוניינים לבטל את הכרטיס מכל סיבה שהיא, תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הטיסה.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן