חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מוזיאון האשליות

מוזיאון האשליות

מוזיאון האשליות באורלנדו

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

מוזיאון האשליות

אורלנדו היא עיר שלא מפסיקה להפתיע, זוהי מגוונת אשר מציעה לתייר שפע של הזדמנויות לבילוי ייחודי, אם אלה הם פארקי השעשועים הרבים או פארקי הטבע, אורלנדו מציעה גם חיי לילה תוססים כמו גם חיי תרבות ומוזיאונים מיוחדים, אין ספק שכבר בשלב התכנון של טיול לאורלנדו נהנים לגלות את המגוון הגדול שלה.

אחד המוזיאונים המיוחדים בעיר זהו מוזיאון האשליות של אורלנדו, המקום בו לא ברור מה מציאותי ומה אשליה, אם אתם מחפשים אטרקציה יוצאת דופן באורלנדו אין ספק שמוזיאון האשליות לגמרי מספק את הסחורה עם מוזרויות ותערוכות מדהימות, זהו אחד המקומות האהובים על תיירים מכל רחבי העולם.

שהמציאות עולה על הדמיון מוזיאון האשליות באורלנדו

כדאי לתאר את מוזיאון האשליות באורלנדו בצורה הכי טובה אפשר להקביל את המושג תמונה אחת שווה אלף מילים, בהקשר של מוזיאון האשליות זה לגמרי מתאר את המקום, מוזיאון האשליות מציג מגוון תערוכות אשר יבלבלו אתכם תוך כיף ובידור.

מוזיאון האשליות של אורלנדו מכיל יותר מחמישים תערוכות של אשליות אופטיות, צילומיות ואינטראקטיביות מרתקות, בין היתר תוכלו לבקר שם בחדר האינסוף שישאיר אתכם מבולבלים או לבקר בתערוכה של החדר ההפוך בו אתם עומדים על התקרה.

בכל רחבי מוזיאון האשליות באורלנדו יש מגוון גדול של תערוכות מדהימות ואינטראקטיביות שהמבקרים הופכים להיות חלק מהתצוגה כמו למשל ראש על הצלחת זוהי תערוכה עם אשליה בה אתם שמים את הראש שלכם על הצלחת וזה עושה אשליה של ראש כרות.

מנהרת הוורטקס היא תערוכה מדהימה בה אתם חווים אשליה של מנהרה עם גשר שגורמת לכם להרגיש כל הזמן בתנועה שהגשר זז כל הזמן, לא ברור מה באמת קורה והאשליה גורמת לכם לבלבול אך אל דאגה אתם בטוחים לחלוטין ועומדים כל הזמן על משטח קבוע.

החדר ההפוך הוא מקום שלא ברור מה קורה אתם עומדים על התקרה או על הרצפה? זוהי אשליה מדהימה בה אתם עומדים הפוך ולא נופלים אחת התערוכות האהובות במוזיאון כמו גם החדר של איימס בו אתם הופכים להיות ענקיים עם אפקטים חזותיים מדהימים.

מוזיאון האשליות באורלנדו הוא המקום המושלם לעשות תמונות יוצאות דופן, ככל הנראה אחד המקומות הטובים ביותר באורלנדו לתמונת אינסטגרם מנצחת שתגרור אינספור תגובות נלהבות.

מה צריך לדעת לפני ביקור במוזיאון האשליות באורלנדו

מוזיאון האשליות באורלנדו הוא אחד האטרקציות הפופולריות באורלנדו, המוזיאון מושך אליו מדי שנה אינספור תיירים מכל רחבי העולם כדי לחוות את אחד המקומות יוצאי הדופן של אורלנדו, מומלץ לרכוש את הכרטיסים למוזיאון מראש באינטרנט, מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון האשליות באורלנדו הוא תשעים וחמישה שקלים לאדם.

הכרטיס כולל, כניסה למוזיאון האשליות אשר מכיל יותר מחמישים תערוכות נפלאות, חנייה חינם ואפשרות ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור שלכם במוזיאון, לאחר הזמנת הכרטיסים אתם מקבלים אישור למייל אותו אתם מראים בכניסה למוזיאון.

ביקור במוזיאון עורך משהו כמו שעה וניתן להיכנס למוזיאון עד ארבעים וחמישה דקות לפנ הסגירה, כדאי להתכונן לביקור במקום מראש, קחו בחשבון שאתם הולכים לעשות הרבה תמונות מיוחדות לכן כדאי לחשוב מראש מה ללבוש, ביקור במוזיאון מתאים לכל הגילאים גם למשפחות עם ילדים קטנים.

כרטיס כניסה למוזיאון האשליות באורלנדו עולה 95 שקלים לאדם במידה ואתם רוכשים את הכרטיס מראש באינטרנט, הכרטיס כולל כניסה חופשית למוזיאון ולכל חמישים התערוכות שהוא מכיל.

מוזיאון האשליות באורלנדו נמצא בכתובת: 8441 International Drive, Suite 250, 32819, Orlando, במידה ואתם מגיעים עם רכב כרטיס הכניסה כלול במחיר, אם אתם מעוניינים להגיע באמצעות תחבורה ציבורית ניתן להגיע עם אוטובוס מספר קו 42 ממרכז העיר.

מוזיאון האשליות באורלנדו פתוח כל ימות השבוע בימים רביעי עד שבת החל מהשעה 11:00 עד 21:00 ראשון עד שלישי החל מהשעה 12:00 עד 21:00.

בהחלט כן, מוזיאון האשליות באורלנדו הוא אטרקציה מעולה לכל המשפחה, ילדים מאוד אוהבים לבקר במוזיאון ולהתבלבל בין התערוכות יוצאות הדופן, כדאי לקחת בחשבון שילדים קטנים מדי ככל הנראה לא יבינו את הרעיון של המוזיאון מומלץ להגיע אליו עם ילדים החל מגיל שש.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן