חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

השכרת רכב 3 גלגלים (Slingshot) ליום אחד

השכרת רכב 3 גלגלים (Slingshot) ליום אחד

Polaris Slingshot GTs

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

השכרת רכב 3 גלגלים (Slingshot) ליום אחד

אורלנדו פלורידה היא בירת פארקי השעשועים של ארצות הברית. היא המקום האידיאלי לחופשה משפחתית עם אינספור אטרקציות מדהימות ושוות במיוחד. לאורך השנה אורלנדו מושכת אליה כמות אדירה של תיירים שמגיעים כדי ליהנות ממזג אוויר נפלא, חופי הים למגוון האפשרויות שהעיר מציעה.

אחת האטרקציות שללא ספק תלהיב כל חולה הגה זוהי השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד, חוויה מדהימה של אדרנלין מהירות ונועזות ברכב יוצא דופן ומהיר במיוחד. חברת פולריס המפורסמת פיתחה רכב מיוחד שילוב של אופנוע ומכונית שמגיעה למהירות מטורפות עם חווית נהיגה שלא יכולה להשאיר אף אחד או אחת אדישים.

נכון לומר שיש המון אטרקציות מלהיבות באורלנדו, אך החוויה של השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד תשאיר לכם זכרונות בלתי נשכחים לכל החיים.

נהיגה ברכב "הקליע" של פולריס זוהי חוויה שלאף חולה רכב אסור לפספס

זהו לא בדיוק רכב פרקטי יומיומי, עם מנוע של שתי ליטר וכמעט מאתיים כוחות סוס אפשר להסיק עד כמה מהר אפשר לנסוע. הרכב המהפכני בנוי בצורה יוצאת דופן. הרכב פתוח לגמרי עם גלגל אחד ענק מאחור ושתי גלגלים מקדימה. 

כאשר נוהגים בסלינג שוט, זה מרגיש משהו כמו בין נהיגה באופנוע לבין נהיגה ברכב, מה שבטוח הכוח האדיר של הרכב הוא משהו שצריך קודם לנסות כדי להבין את התחושה המדהימה שנחה לכם מתחת לדוושת הגז. כמובן שאף אחד לא מצפה מכם פשוט להגיע ולנהוג, בשלב הראשון עוברים הדרכה על ידי צוות מקצועי שייתן לכם את כל המידע שצריך לדעת.

ואז מתחיל הכיף האמיתי נהיגה ברכב שתרגום השם שלו בעברית זה הקליע מגיע למאה קמ"ש בפחות מחמש שניות אז אתם רק יכולים לתאר לעצמכם כמה עוצמה יש לכם. השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד זוהי חוויה שאף חולה רכב לא יכול להרשות לעצמו לפספס בביקור באורלנדו.

מידע שימושי על השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד

החוויה של השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד כרוכה בהחזקת רישיון רכב ומתאימה למי שמלאו לו או לה עשרים ואחת ומעלה. את השכרת הרכב מומלץ לעשות מראש באינטרנט מה שמעניק לכם מספר יתרונות כולל המחיר הטוב ביותר.

 

המחיר של השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד לא זול אך בהחלט שווה זאת. המחיר כולל רכב מסוג סלינג שוט לעשרים וארבע שעות. כדאי לקחת בחשבון שהשכרת הרכב אינה כוללת עמלות מיסים, דלק ואגרות.

לאחר הזמנת הכרטיסים חשוב לאשר את ההזמנה עם חברת ההשכרה בעת ההזמנה תקבלו הסבר איך לעשות את זה ולמי לפנות. נקודת המפגש בה אתם אוספים את הרכב נמצאת במרחק נסיעה של רבע שעה מאורלנדו. כאשר אתם מגיעים יש קצת בירוקרטיה, צריך לחתום על כמה טפסים, כמו כן קחו בחשבון שצריך להשאיר פיקדון של חמש מאות דולר בכרטיס אשראי.

שאלות ותשובות בנוגע להשכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד

השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד באורלנדו זוהי חוויה מלאה באדרנלין עם רכבים מסוג פולריס סלינג שוט הבנויים מגלגל אחד אחורי גדול ושתי גלגלים קדמיים קטנים יותר. זהו רכב סופר מהיר עם כמעט מאתיים כוח סוס במשקל של אופנוע גדול. זוהי חוויה מאוד מומלצת לכל חולה רכב שמגיע לאורלנדו.

אם אתם מבצעים את ההשכרה באינטרנט המחיר הוא 235 דולר עבור השכרת רכב יוקרתי 3 גלגלים ליום אחד למשך של עשרים וארבע שעות, מחיר ל2 נוסעים ברכב (נהג ונוסע). כדאי לקחת בחשבון לפני שלוקחים את הרכב יש להשאיר פיקדון של 500 דולר דרך כרטיס האשראי.

כן כל עוד שומרים על כללי הבטיחות נהיגה ברכב 3 גלגלים בטוחה, חשוב לקבל הדרכה כאשר מקבלים את הרכב איך מתפעלים אותו ואיך צריך לנהוג עליו. זהו רכב הנקרא סלינג שוט מאוד מהיר ופתוח לגמרי לכן מומלץ לשמור על זהירות משנה.

נקודת האיסוף של הרכבים נמצאת בכתובת: Slingbros 618 Savage Ct, Longwood, FL 32750, במרחק של רבע שעה נסיעה מאורלנדו יש לצאת ביציאה לונגווד.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן