חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מרכז החלל קנדי (Kennedy Space Center) באורלנדו

מרכז החלל קנדי (Kennedy Space Center) באורלנדו

Kennedy Space Center

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

מרכז החלל קנדי (Kennedy Space Center) באורלנדו

תוכנית מרקורי הנועזת של נאס"א והצלחת השיגור התת מסלולי ההיסטורי של אלן שפרד בחמישה במאי אלף תשע מאות שישים ואחת, זה יצר הדים ועד מהרה הפך להיות סיפור עיתונאי שחשף בפני האמריקאים את אחד הסיפורים הגדולים ביותר שהיא ידעה.

עד שנת אלף תשע מאות שישים ושלוש, הביקוש היה כך כך גדול עד שחבר הקונגרס של טקסס אולין טיג, יו"ר ועדת המשנה של בית הנבחרים לטיסה בחלל מאוישת, ביקש ממנהל נאס"א ג'יימס ווב ליצור תוכנית מבקרים שתעניק לקהל הרחב הזדמנות לראות ולחוות מקרוב את קייפ קנדי ששימש אז בסיס של נאס"א.

בשלב הראשון הפתרון היה סיור ברכב בימי ראשון אחר הצהריים בין אחת לארבע בצהריים במתחם בקייפ קנדי, המבקרים יכלו לנהוג ברכב הפרטי שלהם במסלול שנקבע מראש אשר סיפק זוויות צפיה על נקודות השיגור והמתקנים של המרכז, על אף שסיורים אלו סיפקו זווית צפייה צרה יחסית הם הפכו להיות הצלחה מסחררת והביקוש רק הולך וגדל.

במקביל להצלחה הכבירה החל להיבנות ממש בסמוך מרכז החלל קנדי אשר נקרא על שמו של הנשיא המנוח ג'ון פ קנדי אשר נרצח בשנת אלף תשע מאות שישים ושלוש, לאחר זמן קצר הסיורים הורחבו גם למרכז החלל קנדי החדש, לאחר תקופה קצרה ביקור במרכז הפך לאטרקציה מובילה בשנת אלף תשע מאות שישים ושבע ביקרו במקום יותר משלושה מיליון מבקרים.

גיבורים ואגדות במרכז החלל קנדי

כיום ביקור במרכז החלל קנדי (Kennedy Space Center) זוהי אחת האטרקציות הפופולריות באורלנדו, מדי שנה מגיעים למרכז מיליוני מבקרים מכל רחבי העולם כדי לחוות את אחת החוויות המיוחדות בחיים שלהם, ביקור במרכז מאוד מבוקש על ידי משפחות עם ילדים שיכולים ליהנות ביחד מפעילויות מעולות.

ביקור במרכז החלל קנדי מציע לכם מגוון גדול של אטרקציות מדהימות אפשר לבלות שם יום שלם ולא בטוח שתספיקו לראות את הכל, בין האטרקציות המובילות במרכז שלא כדאי לפספס,

נותנים כבוד לאסטרונאוט האמריקאי (HONORING AMERICA’S ASTRONAUTS) – תערוכה אשר מציגה את חייהם של גיבורי החלל באמצעות תצוגות מושכות, תוכלו לתת כבוד לאסטרונאוטים מפורסמים ולראות מזכרות יוצאות דופן, האסטרונאוטים בארה"ב נבחרים על ידי ועדה מיוחדת של קרן מלגות האסטרונאוטים.

גן הרקטות (ROCKET GARDEN) – רקטת מרקורי רדסטון 3 הייתה השיגור המוצלח הראשון של האמריקאים אל החלל, כאשר האסטרונאוט אלן שפרד היה הראשון אשר השלים את טיסת החלל האנושית הראשונה של ארה"ב, גן הרקטות מציג את הרקטות המפורסמות ביותר כולל את זאת של אלן שפרד ואפילו את החללית אפולו, הגן הוקם כמחווה עבור מדענים ומהנדסים שהפכו חלומות על טיסה בחלל למציאות.

גיבורים ואגדות (HEROES & LEGENDS) – אחת התערוכות האהובות ביותר במרכז החלל קנדי, התערוכה מציגה את הריגושים והסכנות הכרוכות בטיסה לחלל במטרה לעורר את המחשבה על האופן שבו בני אדם מגדירים גיבור, דרך חפצים ממשיים של אסטרונאוטים.

כולל את רקטת רדסטון אשר תלויה מעל יחד עם קפסולת סיגמה 7, וגם תוכלו לראות ממש מקרוב את קפסולת ג'ימני 9 אשר חזרה מהחלל בהצלחה רבה, תוכלו לראות את כל האסטרונאוטים אשר נכנסו להיכל התהילה של האסטרונאוט האמריקאי.

מפגש עם אסטרונאוט (ASTRONAUT ENCOUNTER) – במרכז החלל קנדי, המבקרים מקבלים הזדמנות נדירה לפגוש אסטרונאוטים ותיקים של נאס"א, במהלך המפגש עם האסטרונאוט, מפקדים, טייסים, מומחי משימות ומטענים שחיו ועבדו בחלל.

הם חולקים את חוויותיהם במצגת חיה ומפגש של שאלות ותשובות בו תוכלו לשאול את מה שמעניין אתכם, מומלץ לבדוק מראש מהם השעות של המפגש כדי שלא תפספסו אותו במקרה.

כרטיסים למרכז החלל קנדי

מרכז החלל קנדי (Kennedy Space Center) הוא אחד המקומות הכי מבוקשים באורלנדו, הדרך הטובה ביותר להבטיח את הביקור במקום היא לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט, המחיר של כרטיס כניסה הוא מאתיים ושבעה שקלים לאדם.

הכרטיס כולל כניסה לכל האטרקציות החשובות של המרכז, תערוכת גיבורים ואגדות הכוללת את היכל התהילה של האסטרונאוטים של ארה"ב, מפגש חי עם אסטרונאוט, כניסה לגן הרקטות, כניסה לאזור המשחקים המודרני עבור ילדים, מסע למאדים, צפייה בשיגור רקטות ועוד.

לאחר ביצוע ההזמנה אתם מקבלים אישור הזמנה למייל שלכם, את הכרטיסים שקיבלתם אתם מציגים בקופות של המרכז, חשוב להביא תעודה מזהה בלי זה לא תוכלו לתקף את הכרטיסים שלכם, הכרטיס תקף רק לתאריך הביקור שבחרתם במהלך ההזמנה.

ביקור במרכז מתאים לכל הגילאים וגם לאנשים בעלי מוגבלות במידה ואתם מעוניינים ניתן לשכור קטנועים חשמליים, כסאות גלגלים ועגלות במקום, במידה ומכל סיבה שהיא נבצר מכם להגיע אתם יכולים לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור שלכם במקום.

ניתן להביא אוכל ושתייה מהבית או אם אתם מעוניינים אתם יכולים לאכול במסעדה במקום אשר מציעה גם תפריט ילדים, לא ניתן להיכנס למתחם עם תיקים גדולים אך יש במקום לוקרים שניתן להשכיר במחיר סמלי, מומלץ להקצות לפחות שלוש שעות לביקור במקום כדי שתספיקו לחוות את האטרקציות והפעילויות שהוא מציע.

כשנכנסים יש מייצג טילים בגינה (גינת טילים) וכמה מתחמים. אחרי שהצצנו בגינה לקחנו אוטובוס של הפארק שלוקח למתחם ענק ובו סיור ומיצגים שונים כמו הקונטרול של השיגורים, טילים בגודל מלא, רכבי חלל, חליפות חלל. יש מתחם שמוצג בו סרט ויש מיצגים אינטאקטיבים כמו לשאול את האסטרונאוטים שאלות מבנק שאלות והם עונים (סרטון) וגם מוצגים פריטים כמו עט שניתן לכתוב בו בחלל.
יש גם חנות מזכרות ומזנון. 
ואז לוקחים את האוטובוס חזרה לאזור הכניסה. שמה יש מבנים שונים: אטלנטיס למעברות חלל ובו סימלטור לשיגור מעבורת – מתקן מומלץ. קולנוע imax עם סרטים, מבנה המוקדש למארס, סיור מודרך בגינת הטילים שראינו בכניסה ועוד.

מרכז החלל קנדי הוא המקום המושלם לבילוי משפחתי משותף ומהנה במיוחד, מבקרים אשר ביקרו במתחם בעבר מדווחים שהם מאוד נהנו מהביקור במרכז והילדים יצאו עם חיוך מאוזן לאוזן, לא במקרה מרכז החלל קנדי הפך להיות אחת האטרקציות הפופולריות ביותר באורלנדו, אם אתם מגיעים עם הילדים לאורלנדו לא כדאי לפספס את האטרקציה המלהיבה

מחיר של כרטיס כניסה למרכז החלל קנדי הוא 217 שקלים לאדם, הכרטיס כולל אטרקציות רבות בתוך המרכז לרבות, תערוכת גיבורים ואגדות, היכל התהילה של האסטרונאוטים של ארה"ב, מסע למאדים, ביקור בגן הרקטות, צפייה בשיגור רקטות וכניסה לאזור המשחקים המיועד לילדים.

מרכז החלל קנדי פתוח כל ימות השבוע החל מהשעה 10:00 עד 17:00 הכניסה האחרונה למרכז היא עד שעה לפני הסגירה, אך בכל מקרה מומלץ להשקיע יותר זמן בביקור במקום.

אתם יכולים למצוא את מרכז החלל קנדי בכתובת: Space Commerce Way, Merritt Island, FL 32953, Merritt Island, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון במקום

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן