חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מוזיאון טיטאניק באורלנדו

מוזיאון טיטאניק באורלנדו

Titanic Artifact Exhibition

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

מוזיאון טיטאניק באורלנדו

הספינה טיטאניק היא ככל הנראה הספינה המפורסמת בעולם אך לא מהסיבות הנכונות, בשנת אלף תשע מאות ושתים עשרה נחנכה ספינת התענוגות הגדולה והמפוארת ביותר בעולם לזמנה ויצאה אל מסע הבכורה שלה, את שמה הספינה קיבלה מסיפורי המיתולוגיה היוונית, על שמם של ההורים של האלים הראשונים.

האמונה הייתה שזאת הספינה המתקדמת בעולם והיא חסינה מפני טביעה אך כבר בהפלגת הבכורה שלה היא פגעה בקרחון עצום וטבעה בלב ים, באסון הטרגי נספו אלף חמש מאות וארבע עשרה אנשים חלק נכבד מהם היום מפורסמים, שבע מאות ושתים עשרה בני אדם הצליחו להינצל ולספר את הסיפור המדהים של הספינה המפורסמת.

כיום מעל מאה שנים אחרי ניתן לראות מקרוב חלקים נכבדים אשר שוחזרו במוזיאון טיטאניק באורלנדו אשר מציג תערוכות עם אוסף של כמות עצומה של פריטים וחפצים היסטוריים מהספינה המקורית.

ביקור בטיטאניק בתערוכה מדהימה באורלנדו

מוזיאון טיטאניק באורלנדו מכיל שחזור של החדרים המפורסמים ביותר של הספינה המפורסמת שטבעה בהפלגת הבכורה של, כולל גרם המדרגות המפורסם, סוויטה במחלקה הראשונה, חדר המכונות ואולם המסיבות, בו תוכלו לחוש את האווירה שהייתה באונייה.

התערוכה כוללת יותר משלוש מאות חפצים ופריטים היסטוריים ששרדו את הטביעה חלקם שוחזרו וחלקם נשמרו בצורה יוצאת מן הכלל, אחת האטרקציות המובילות במוזיאון זהו חלק אמיתי של הספינה אשר שוחזר בצורה נפלאה ומחזיר אתכם יותר ממאה שנים אחורה.

אם אתם רוצים לספוג את האווירה שהייתה בהפלגה אתם יכולים לצאת אל הסיפון הפתוח והקר במיוחד ואף לגעת בקרחון ענק זהה לזה שהספינה התנגשה בו וטבעה, שחקנים בתלבושות תקופתיות מגלמים דמויות בולטות של טיטאניק כמו קפטן סמית' ומולי בראון, אשר חולקים סיפורים על נוסעי הספינה וצוות הספינה, בחדר התת ימי הגדול של התערוכה מוצגים יותר משלוש מאות חפצים ופריטים היסטוריים.

מה צריך לדעת לפני ביקור במוזיאון טיטאניק באורלנדו

מוזיאון טיטאניק באורלנדו הוא אחד המוזיאונים האהובים באורלנדו מדי שנה מבקרים במקום אינספור תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים ללמוד ולראות מקרוב את הספינה ההיסטורית המפורסמת, מומלץ לתכנן את הביקור במקום מראש ולקנות את כרטיסי הכניסה מבעוד מועד באינטרנט.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון טיטאניק אורלנדו הוא שמונים וחמישה שקלים לאדם, היתרון המשמעותי של קניית כרטיס מראש באינטרנט זהו העובדה שהוא מעניק לכם את האפשרות לדלג על התור בכניסה, דיברנו קודם על כך שהמוזיאון מאו פופולרי לכן קרוב לוודאי יהיו תורים ארוכים מאוד בכניסה.

לאחר שהזמנתם את הכרטיסים אתם מקבלים את אישור ההזמנה למייל אתם יכולים להדפיס את הכרטיס ולהציג אותו בכניסה או ללכת לדלפק המכירות שם תקבלו את הכרטיסים שלכם, 

כמו כן ניתן להזמין את הכרטיס היום ולשלם עליו במועד מאוחר יותר, ובמקרה ואתם רוצים לבטל את הכרטיס מכל סיבה שהיא אתם יכולים לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור במקום, ביקור במוזיאון טיטאניק מתאים למשפחות עם ילדים שרוצים ללמד את הקטנים על ההיסטוריה המעניינת של הספינה המדהימה.

חשוב לדעת שלא ניתן לעשות תמונות בתוך המוזיאון הם מאוד מקפידים על הנושא הזה וכדאי לשמור על הכללים, יש מקומות במוזיאון שתוכלו לקבל תמונות למזכרת בתשלום סמלי שצולמו על ידי המוזיאון 

בהחלט בעיקר אם ההיסטוריה של הספינה מעניינת אתכם, מוזיאון טיטאניק אורלנדו מכיל מעל לשלוש מאות פריטים היסטוריים מדהימים מהספינה, כמו גם חלקים אמיתיים משוחזרים, רפליקות של אזורים בספינה, יש אפילו את הקרחון זהה לזה שהספינה התרסקה ממנו.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון טיטאניק באורלנדו הוא 85 שקלים לאדם במידה ואתם מזמינים את הכרטיס מראש באינטרנט, הכרטיס כולל את האפשרות לדלג על התור בכניסה למוזיאון שיכול להיות יתרון משמעותי מפני שיש ביקוש גדול למוזיאון ובהחלט עלולים להיות תורים מאוד ארוכים בכניסה.

מוזיאון טיטאניק באורלנדו פתוח כל ימות השבוע, בימים ראשון עד חמישי המוזיאון פתוח החל מהשעה 10:00 עד השעה 17:00 בימים שישי שבת, 10:00 עד 18:00.

מוזיאון טיטאניק באורלנדו נמצא בכתובת: 7324 International Dr, 32819 Orlando, ניתן להגיע באמצעות אוטובוס מספר קו 108.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן