חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

מופע באורלנדו

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

אם אתם אוהבים פארקי שעשועים, טבע מדהים, ספורט מים, אוכל טוב והרבה שמש ובידור אתם צריכים לנסוע לאורלנדו. העיר אורלנדו פלורידה היא אחת מיעדי התיירות הפופולריים ביותר למשפחות בארצות הברית, נראה שהאפשרויות שהיא מציעה הן אינסופיות וכל הזמן היא רק מפתיעה לטובה.

דרך מעולה לבלות באורלנדו יחד עם הילדים היא באמצעות ארוחת ערב המשלבת מופע בידור מצחיק במיוחד אשר נקרא (The Outta Control Magic Comedy Dinner Show). ביקור במופע מבטיח לכם ערב של צחוקים בלתי נגמרים וארוחה מעולה זהו מופע לכל המשפחה וילדים מאוד אוהבים אותו.

מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב, זוהי חוויה לכל המשפחה באורלנדו לכן אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני שהולכים למופע המלהיב.

לצחוק עד כאב במופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

כדאי לכם להתכונן לערב בו לא תפסיקו לצחוק במופע לכל המשפחה במג'יק קומדי דינר קלאב. המופע משלב ארוחה טעימה מושלמת לילדים וגם למבוגרים עם בחירה של יין או בירה, פיצות שונות דיאט קולה ללא הגבלה, ובראוניז שוקולד ועוד. הכל ללא הגבלה.

המופע הוא באורך של שעה וחצי וזוהי חוויה מיוחדת במינה שתצליח להצחיק כל אחד ואחת בכל הגילאים. זהו מופע אינטראקטיבי המשלב את הקהל תוך משחקים ושירים, המופע כולל גם אילתורים כך שבכל ערב ש מופע שונה לחלוטין מזה הקודם לו, כל מופע הוא ייחודי ומיוחד ובכל מופע הקהל לא יכול להישאר אדיש.

על פי ביקורות של כאלה שכבר ביקרו במופע הם אומרים שזהו מופע מלהיב ומצחיק מאוד, כולל קסמים חיקויים וקטעי סטנד אפ עתירי אנרגיה, כדאי לכם לשמור על החפצים האישיים שלכם כי יש מצב טוב שהם ייעלמו כחלק מהמופע, אל דאגה הכל ישוב אליכם בשלמותו.

אחד היתרונות של האירוע הוא האוכל שמאוד מתאים לילדים, פיצות וקינוחים שווים בהחלט תורמים לכך שהילדים נהנים מאוד מהמופע וכמובן גם מהארוחה. האוכל שמוגש הוא בשיטת אכול כפי יכולתך ולכל שולחן יש מלצר או מלצרית חביבים שגם יבדרו אתכם ואת הילדים.

כרטיסים ומידע שימושי על מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

המופע המלהיב במג'יק קומדי דינר קלאב (WonderWorks Orlando: The Outta Control Magic Comedy Dinner Show) הוא מסוג המקומות שלא כדאי לפספס באורלנדו במיוחד עם מגיעים אליה עם הילדים. אולם המופע מכיל סך הכל מאה עשרים וחמישה מקומות כך שבהחלט מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט במיוחד לאור הביקוש הרב שיש למופע.

כרטיס כניסה למופע כולל ארוחה בקנייה מראש יעלה לכם מאה עשרים ואחת שקלים לאדם הכרטיס כולל, מופע באורך של תשעים דקות וארוחת ערב אשר כוללת, פיצות, סלטים, קינוחים, שתייה קלה, בחירה בין יין או בירה למבוגרים.

לאחר רכישת כרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה במייל, כאשר אתם מגיעים למקום אתם ניגשים לקבלה שם אתם מראים להם את הכרטיסים בטלפון שלכם. דלתות המופע נפתחות חצי שעה לפני תחילתו ומומלץ להקדים ולהגיע לפחות רבע שעה לפני תחילת המופע. את שעת המופע אתם סוגרים בעת ההזמנה.

כדאי לקחת בחשבון שעל אף שילדים מתחת לגיל שלוש נכנסים חינם עדיין הם צריכים כרטיס כניסה, יש לעדכן זאת בעת הזמנת הכרטיסים. יש במקום חניון גדול בתשלום דמי החנייה הם חמישה דולר לשעה הראשונה ועוד שתי דולר על כל שעה נוספת.

כאמור מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב (WonderWorks Orlando: The Outta Control Magic Comedy Dinner Show) הוא מאוד פופולרי בעיקר עבור משפחות עם ילדים שמגיעים לטייל באורלנדו לכן בהחלט מומלץ לתכנן ולהזמין את הכרטיסים למופע מראש.

שאלות ותשובות בנוגע למופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב

כן אפילו מאוד מומלץ, זהו מופע מצחיק ומשעשע במיוחד הכולל גם ארוחת ערב מעולה, זהו מופע מאוד פופולרי באורלנדו לכן מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש עוד בשלב התכנון באינטרנט.

מחירו של כרטיס הוא 121 שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע בן שעה וחצי וארוחת ערב, כמו כן הכרטיס כולל אפשרות ביטול בעת הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של המופע.

כן זהו מופע מושלם לכל המשפחה. מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב הוא אחת האטרקציות הפופולריות באורלנדו עבור משפחות עם ילדים, המופע מבדר מאוד ומתאים לכל הגילאים, כמו כן ארוחת הערב כוללת פיצות וקולה כל מה שילדים אוהבים.

מופע ללא מעצורים במג'יק קומדי דינר קלאב נמצא בכתובת: WonderWorks : 815 Colorado Avenue, 34994, Stuart, US, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון בתשלום במקום. הכיל המופע נמצא במיקום מרכזי באורלנדו כך שלא אמורה להיות לכם בעיה להגיע עם תחבורה ציבורית.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו
דילוג לתוכן