כרטיסים

האלווין הורור נייטס ביוניברסל אורלנדו

האלווין הורור נייטס ביוניברסל אורלנדו

Halloween Horror Nights

עזרה עם תכנון החופשה באורלנדו?

האלווין הורור נייטס ביוניברסל אורלנדו

שבוע היינו באורלנדו בפארקים של יוניברסל והאלווין הורור ניטס (Halloween Horror Nights) בלבד ועדיין לא הספקנו הכל. אנחנו עשינו הכל באיזי ולא במירוץ, בממוצע היינו בין 5-7 שעות בפארקים ביום ועדיין זה היה מעייף.
התובנות שלנו:
האלווין הורור ניטס – חוויה אחרת של הפארק והרבה יותר מגניבה ולא מפחידה כמו שמתארים אותה (עדיין יש לא מעט scare jumps), אין מה להשוות ליום רגיל בפארק. אין סיכוי להספיק הכל בלילה אחת ללא אקספרס וגם עם אקספרס פאס עדיין לא תראו את הכל.
לנו היה יותר משתלם לקנות את rush of fear pass שכולל את כל התאריכים של ספטמבר, העלות הייתה כמו כניסה לערב אחד בקופות. יש פאסים שונים, ממליצה לבדוק.
עוד טיפ חשוב תנסו לתפוס מרחק של כמה מטרים מאנשים לפניכם בבתים, כך יהיו יותר הפתעות.
וולקאנו ביי – יש מגלשה אחת הכי מבוקשת שזמן המתנה שלה ממש ארוך והיא נראת הכי שווה (לצערי לא הספקנו אותה בגלל הגשם), אז ממליצה ישר לתפוס תור עבורה, רב המגלשות הן ride now. עוד טיפ במידה ואתם חבורה וחלק לא בעיניין של מגלשות אז תשתמשו בטפו טפו לתפיסת תור עבור מי שכן בעיניין ואז תחליפו את השעונים.
אם אתם בקטע של merchandise שווה לקנות את הגיפט קארד של 300 דולר ולקבל אחת מהשרביות בחינם (לא אינטרקיטבית, אבל אחלה מזכרת).
הכוס שתיה של יוניברסל משתלמת אם אוהבים משקאות מוגזים וברד. האפליקציה עוזרת המון. אפשר להביא לפארקים אוכל ושתיה סגורה ללא בעיה.
לא לפחד מגשם בפלורידה, רב הסיכויים שתוך גג שעה זה נגמר. מעילי גשם חד פעמים בדולר, עושים אחלה עבודה. לא לזרוק את השקית שלהם, כי אז ניתן לעשות שימוש חוזר (לפעמיים יש גשם גם פעמיים ביום)
אם יש מסעדות שבא לכם לבקר, אז כדי להירשם למיילינג ליסט שלהם ולשים תאריך של יום הולדת בזמן השהות שם. אז מקבלים כל מיני הטבות כמו קינוח חינם, מנה ראשונה, הנחה וכו.
אנשים במעשנים קאנביס מסיבה כזאת או אחרת, בסמוקינג שופ תמצאו מבחר גדול.

לחזור למשהו ספציפי?
תערוכות עכשיו באורלנדו